Dosya Basımı

dosya basımı

Ebat: Opsiyonel. Dosya basımında genelde 24x32cm ebat tercih edilmektedir. 

Kağıt Özelliği: Opsiyonel. Genellikle 300-350gr. A.Bristol karton kağıdı tercih edilmektedir.

İç Yüzey: Cepli, Cepsiz, Körüklü Cep.

Dış Yüzey: Opsiyonel. Mat veya Parlak Selefonlu, Kısmı Laklı (logo ve kapak yazısında), Yaldız Baskılı.

Tasarım: Opsiyonel. Hazır tasarımınıza göre veya yeniden tasarlanarak yapılmaktadır.

" Çeşitli Dosya Çeşitleri: Belgelerinizi Güvenle Saklayın ve Sunun "

Belgelerinizi düzenlemek, muhafaza etmek ve sunmak için ihtiyaç duyduğunuz her türlü cepli ve cepsiz dosyalar, işletmenizin profesyonel görünümünü tamamlamak için önemli bir araçtır.

Biz, tüm dosya çeşitlerinin basımı, tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış bir ekip olarak, belgelerinizi güvenle saklamanız ve sunmanız için size destek oluyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi: İhtiyaçlarınıza uygun çeşitli dosya türleri sunuyoruz. Cepli dosyalar, arşiv dosyaları, tel mekanizmalı veya çatal telli dosyalar, sunum dosyaları, kurumsal dosyalar, körüklü dosyalar, medikal dosyalar, renk kodlu hasta dosyaları ve diğer özel tasarım dosya çeşitleri gibi.

Özelleştirilmiş Tasarımlar: Dosyalarınızı markanıza özgü hale getirmek için özelleştirilmiş tasarımlar sunuyoruz. Belirli ebatlarda veya istediğiniz şekilde tasarlanmış dosyalar ile markanızı en iyi şekilde temsil edebilirsiniz.

Yüksek Kalite ve Dayanıklılık: Ürünlerimiz yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olup uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Belgelerinizi güvenle muhafaza etmek ve sunmak için kaliteli dosya çözümleri sunuyoruz.

Hızlı ve Esnek Hizmet: İşletmenizin zamanı önemlidir, bu yüzden hızlı teslimat seçenekleri ve esnek hizmet politikamız ile projenizi zamanında teslim etmek için çalışıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Garantisi: Müşteri memnuniyeti, işimizin temelidir. Her adımda sizinle işbirliği yaparak, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmak için buradayız.

İletişime Geçin: Belgelerinizi güvenle saklamak ve sunmak için dosya çeşitleri hizmetlerimizden yararlanın. Daha fazla bilgi almak ve projenizi başlatmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Her çeşit dosya basımı ve özel üretim dosya ihtiyaçlarınız için bize ulaşınız..

Dosya Basımı
Dosya Basımı
Dosya Basımı
Dosya Basımı
Dosya Basımı
Dosya Basımı